kontakt, współpraca, mikrożycie, blog, o mnie, mikrozycie

Cześć, tu Marta – na tej podstronie znajdziesz informacje o tym, jak skontaktować się ze mną jeśli chcesz zostawić mi wiadomość lub nawiązać ze mną współpracę.

 

Kontakt dla czytelników

Uwielbiam dostawać wiadomości od czytelników i każda z nich sprawia mi ogromną radość. Będzie mi ogromnie miło jeśli zechcesz ze mną porozmawiać, poprosić o radę, podzielić się swoją historią – od tego tu jestem! Jeśli mój blog Cię zainspirował, pomógł Ci w czymś albo skłonił Cię do przemyśleń proszę, daj mi znać. Dzięki temu mogę tworzyć jeszcze lepsze treści i mieć pewność, że to, co piszę, może być przydatne dla moich czytelników. Mój adres email to kontakt@mikrozycie.pl, śmiało możesz również do mnie pisać na Facebooku i Instagramie. Mam nadzieję, że usłyszymy się wkrótce. 🙂

 

Współpraca – firmy i inni blogerzy

Jestem otwarta na współpracę i udział w projektach, które korespondują z tematyką mojego bloga i mogą nieść prawdziwą wartość dla moich czytelników. Uważnie i z wdzięcznością rozważę każdą propozycję – jeśli myślisz, że możemy razem stworzyć coś wspaniałego napisz do mnie na kontakt@mikrozycie.pl albo zostaw mi wiadomość na Facebooku lub Instagramie.