Cześć! Mam na imię Marta i serdecznie witam Cię na moim blogu – Mikrożycie.

 

 

Mam dwadzieścia siedem lat. Skończyłam psychologię ale na co dzień pracuję w Dziale Rekrutacji jednej z korporacji. Jestem szczęśliwą dziewczyną Szymona, miłośniczką książek i serialowych maratonów oraz początkującą adeptką pilates. Pochodzę z malutkiej, liczącej niewiele ponad stu mieszkańców wsi – od ośmiu lat mieszkam jednak w Poznaniu. Kiedy chcę się odstresować, wpadam do kuchni i gotuję. Jak każda z nas mam wiele na głowie i dzielę swój czas pomiędzy obowiązki, bliskich, marzenia i odpoczynek. To z potrzeby pogodzenia wszystkich sfer mojego życia z miłością do natury i prostego życia powstał ten blog.

 

Lubię słuchać innych, poznawać ich i odkrywać niczym ulubioną książkę. Chcę stworzyć tutaj dla Ciebie przyjazne, bezpieczne miejsce, w którym będziesz mogła szukać inspiracji, otuchy i dzielić się tym, co dla Ciebie ważne. Nie jestem ekspertem i nie chcę mówić Ci, jak masz żyć. Marzę o tym, że któregoś dnia po prostu pomyślisz o mnie jak o przyjaciółce. Mam nadzieję, że Ci się u mnie spodoba i znajdziesz tutaj coś dla siebie – dlatego śmiało, pisz do mnie, mów mi po imieniu i twórz Mikrożycie razem ze mną. 🙂

 

Będzie mi bardzo miło poznać Cię bliżej – napisz do mnie na kontakt@mikrozycie.pl 🙂

 

Zajrzyj też na mój fanpage na Facebooku gdzie dzielę się informacjami o najnowszych wpisach oraz inspirującymi filmami, grafikami i treściami. Zapraszam Cię również na mój profil na Instagramie, gdzie pokazuję migawki z mojego codziennego życia oraz wszystko to, co mnie zachwyciło, poruszyło i wywołało uśmiech na mojej twarzy.

 

Cieszę się, że jesteś!

 

blog, mikrożycie, mikrozycie, bałtyk, morze, trójmiasto